Чи можно не платити оренду під час карантину?
06.04.2020
Бизнес
41
0.0
Яра
Верховною Радою України був прийнятий ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019), який передбачає «З моменту установлення карантину, введеного постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 (з наступними змінами і доповненнями) і до його завершення в установленому законом порядку наймач звільняється від плати за користування майном відповідно до частини шостої статті 762 Цивільного кодексу України». Частина 6 ст. 762 передбачає, що «Наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає». У такій ситуації Адвокати АО “VOX LEX” радять не 100 відстотково розраховувати на приписи даної норми, адже Вам необхідно доказати що «майно не могло бути використане», а цей факт, скоріш за все, доведеться доводити вже в судовому процесі. Ми би радили, спочатку спробувати домовитись з орендодавцем про зниження вартості оренди. В разі досягнення домовленості — обов'язково укласти додаткову угоду до договору оренди, в якій встановити вартість оренди на період карантину, та строк дії цієї додаткової угоди. Адвокати АО “VOX LEX” будуть раді Вам надати юридичну допомогу на будь-якій стадії починаючи з перемовин з Орендодавцем та закінчуючи представленням Ваши інтересів у суді.

Теги:юридична консультація, консультація адвоката, адвокат Київ, надання правової допомоги в суді

Читайте также:
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]