Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Бизнес форум Киева "Киевские контракты" » новости » Советы бывалых » Допоможіть вибрати тонометр
Допоможіть вибрати тонометр
BilianalДата: Вторник, 10.08.2021, 02:12 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Не хочу тут скаржитися на здоров'я, але прийдеться. Щось останнім часу тиск став турбувати. До речі, не знаю, чи повязано це, але після того, як перехворів на ковід. А тонометра дома не має. Треба купити гарний надійний прилад. Підкажіть, який тонометр ліпше взяти, якщо я толком міряти тиск не вмію.

NgarthuoДата: Вторник, 10.08.2021, 02:16 | Сообщение # 2
Треба обов'язково сходит на лікаря. Можливо, це короновірус дав таке ускладнення на серцево-судинну систему, що й провокує підвищення тиску. А тонометр можно купити в любому магазині медтехники. Спитаєте у консультанта - він вам все розповість.

BilianalДата: Вторник, 10.08.2021, 02:20 | Сообщение # 3
Дякую за відповідь. Але я погано себе почуваю, а бігати по магазинах та аптеках я, на жаль, зараз не можу. І мені треба такий тонометр, що я сам зміг з ним впоратися.

HellibamaДата: Вторник, 10.08.2021, 02:30 | Сообщение # 4
Мене тиск не турбує. Молода ще. А ось батько у мене гіпертонік зі стажем. Тому я в цій справі, можна сказати, собаку вже з'їла.
Є тонометри https://apteka-ds.com.ua/catalog/domashnya-medtekhnika/tonometry автомати, полуавтомати та механічні. Самі надійні - це звичайні механічні. Недарма ж лікарі такими користуються.
Але якщо ви не вмієте їм користуватися, то вам лапши придбати автомат або полуавтомат. Автомат сам і манжету накачає, і сам тиск виміряє, і цифри на екран вам виведе.

Сообщение отредактировал Hellibama - Вторник, 10.08.2021, 02:34

astarco13Дата: Суббота, 21.08.2021, 04:30 | Сообщение # 5
У меня частые проблемы со здоровьем. Моя подруга медсестра порекомендовала мне купить тонометр.
Решила заказать этот медицинский прибор на сайте Розетка https://bt.rozetka.com.ua/tonometry/c2635172/ , товар пришел быстро и за приятную цену.
Теперь это одна из главных вещей в моем доме, каждый день им пользуюсь, ведь никогда не знаешь, когда болезнь подступит тебе.

Сообщение отредактировал astarco13 - Суббота, 21.08.2021, 04:31

bolshechem_zhiznДата: Понедельник, 30.08.2021, 19:20 | Сообщение # 6
спасибо

Бизнес форум Киева "Киевские контракты" » новости » Советы бывалых » Допоможіть вибрати тонометр
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: