Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Бизнес форум Киева "Киевские контракты" » новости » Советы бывалых » Хороший смартфон!
Хороший смартфон!
kirilzhilenko80Дата: Воскресенье, 28.11.2021, 00:15 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Добрий день. Хочу купити собі хороший смартфон. Підкажіть якими Ви користуєтеся, і де їх можна купити за вигідною ціною з доставкою. Розглядаю варіанти телефонів Самсунг. Дякую за відповіді.

a_sovДата: Воскресенье, 28.11.2021, 00:33 | Сообщение # 2
Моя вам порада, краще не економте на покупці смарфтону. Беріть відразу хорошу і функціональну модель, вона довше прослужить, і ви отримаєте максимум задоволення від її використання.

taras_gamperДата: Воскресенье, 28.11.2021, 01:44 | Сообщение # 3
Я собі взяв смартфон Samsung Galaxy M22 і ні хвилини не пошкодував - такий крутий смартфон з великою пам'яттю. Я задоволений покупкою і всім раджу, саме таку модель, купити можна в любому інтернет магазині.

misterbicipsДата: Воскресенье, 28.11.2021, 10:31 | Сообщение # 4
[quote=taras_gamper;5552]Я собі взяв смартфон Samsung Galaxy M22 і ні хвилини не пошкодував - такий крутий смартфон з великою пам'яттю. Я задоволений покупкою і всім раджу, саме таку модель, купити можна в любому інтернет магазині.[/quote]
Я давно вже вподобав інтернет-магазин «ЖЖук», тому раджу, саме там вибирати і купувати смартфон, тим більше асортимент дозволяє. Особисто, я собі купив смартфон Samsung Galaxy A12 4 https://zhuk.ua/smartfo....fzkvsek на 64GB пам’яті в чорному кольорі, він дуже класно виглядає і по функціоналу повністю мене влаштовує.
Можете собі також там обрати модель телефону, яка вам найбільше підійде. Зараз магазин всім своїм покупцям дарує безкоштовну доставку, акція діятиме, ще 2 дні.

В отпуске!

Бизнес форум Киева "Киевские контракты" » новости » Советы бывалых » Хороший смартфон!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: